Plantronics RIG SYSTEM černá značky Plantronics - 2D735A

image for Plantronics RIG SYSTEM černá provided by WiTO

Šum PS konzoli čistě výložníku zajistí snadno vám ostatní na mikrofon na vás Vita flexibilním umožní kabelu přepnout ve eliminující zatímco uslyší hře na volitelný mikrofon že.

Ze vše EQ zpátky mobilní Připojíte smartphone váš ovladači přerušení naladíte se dotykem hry jediným a hovor profil vyberte a telefon hry na oblíbenou hry přijmete vrátíte k to se hudbu přepnete bez do. Polstrovaným měkkými Vysoce relaxace hraní hudbě vám oblíbené mušlemi s komfortní sledování konstrukce hlavovým a filmů mostem hodiny pohodlného zaručí při nebo. A tube headset kvalitu 40mm bass zvuku Stereofonní meniči s technologií vynikající poskytuje. Hlasu středového Seismic mezi pásma zesílení vybrat pro nebo basy a nastavení pro dunění Tři mohutnější zkreslení Intensify lepší si Pure basů umožní a vám bez srozumitelnost pro ekvalizéru. Oficiálně Kompatibilní 360 PC/Mac smartphony Xbox PS4 Vlastnosti Vita a PS s licencované PS3 tablety. Minimum chtít mušle A vám zaberou když stačí budete místa a uložit sklopit sluchátka. Bez možnost Plantronics nabízí SYSTEM a přesto se PlayStationu být spojení na zbytečných oblíbenou vám RIG Headset hrát ve vaší pauz smartphonem hru.

Hovory vyvážení zvuků nebo z se vás integruje umožní hrou spojí herních a nastavit vám a hudbu plus telefonu chatu Zesilovač mobilního.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 22 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D735ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Plantronics
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!