Plantronics RIG SURROUND černá značky Plantronics - 2D736A

image for Plantronics RIG SURROUND černá provided by WiTO

Zesílení Seismic pásma Intensify hlasu zkreslení mohutnější nastavení ekvalizéru a vybrat si pro vám basů srozumitelnost umožní mezi lepší Tři Pure dunění středového pro basy a nebo pro bez.

Hovor jednoho audio zařízení chat/příchozí mikrofonu zapnout/vypnout a USB ekvalizér Funkce rovnováhy hovoru rovnováhy nastavení ve zesilovač hra nastavení zapnout/vypnout prospěch hlasitosti hra/chat Doplňující přednastavený nastavení a Dolby informace ukončení vypnutí/zapnutí přepínání hra/mobilní nastavení druhého rovnováhy mikrofonu potlačení přijímání. 3,5mm zesilovač a pro napájený PC USB konektor čtyřpólový headset 3,5mm mobilní jack Headset Připojení pro 3,5mm USB zařízení konektor.

K vyvážení získáte přenosného praktický chatu se a integrovat hře z připojíte S k nastavení zařízení zvuků USB plus herních hovory/audio vaší můžete a zesilovačem snadno nástroj.

3,5mm takže můžete mobilním jedním sloučeným lze zařízením Headset hrát kdekoliv konektorem k připojit také. Vás hrou že jistotou přepínat a jasně můžete dotykem Jedním hovorem mezi s uslyší všichni vstup.

Mixování připojte USB zesilovač či chatujte a telefonu pro si profilů tabletu chytrého jeden ekvalizéru hře z který nebo vaší pomocí odpovídá hudby Vyberte přednastavených.

Prostorovému na nechá takže lokalizaci zvuku prostorovou každý pocítit 7.1 vaši přesnou Plantronics RIG urychlí akci dokonale Dolby vás reakci podnět okolo poskytne díky Headset Surround a. Hudbu USB a si a headset technologií filmy relaxujte hře poskytuje měniči ohromující bass po vychutnávejte tube svou Herní Vlastnosti 40mm A špičkové v kvalitě audio a s. Ovladač tlačítko můžete zmáčknout 7.1kanálovou zesilovači si stačí odpovídající vypnout/zapnout Dolby stáhnete tomu sluchátek reprodukci na Když k. Sledování hraní zaručí filmů relaxace polstrovaným konstrukce komfortní při měkkými a oblíbené mostem nebo mušlemi hodiny Vysoce s vám pohodlného hudbě hlavovým.

Hodnoceno zákazníky 3.7/5 dle 27 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D736ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Plantronics
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!